Zdrowie człowieka

Analizę pierwiastkową, analizę powietrza, czy analizę produktów głównie stosujemy, aby poprawić jakość życia. Dzięki naszym badaniom możemy nowocześnie podchodzić do aspektów zdrowia poprzez:

Medycyna personalizowana

(ang. personalised healthcare, personalised medicine)

jest to nowoczesne podejście, które opiera się na zrozumieniu różnic między pacjentami chorującymi na tę samą chorobę i na jednoczesnym poznawaniu złożoności chorób. Wiedza ta umożliwia dobieranie odpowiednich terapii do konkretnych pacjentów. Medycyna oprócz leczenia może pełnić funkcję prewencyjną, utrzymującą organizm w dobrej kondycji i zapobiegać chorobom.

Woda jest podstawowym materiałem dostarczanym do organizmu. Zalecane dzienne spożycie wody jest powyżej 2 litrów dla mężczyzny i powyżej 2,5 litra dla kobiety. Oczywiście optymalna ilość wody mocno zależy od potrzeb człowieka. Bilans pierwiastkowy dostarczanej wody do organizmu obejmujący jak najwięcej pierwiastków umożliwia poznanie czynników wpływających na kondycje. Wiedza może być podstawą leczenia lub zapobiegania (np.: alergii).

Dermatologia personalizowana – problemy skórne

(ang. Personalized Skin Care, personalised dermatology)

Ciągłe zanieczyszczenie środowiska, stres powodują niszczenie skóry. Woda jest najmniej toksycznym środkiem, która umożliwia czyszczenie i pomaga regeneracji, nawodnieniu. Ale jest także medium, które pomaga wnikaniu substancji. Każdego dnia myjemy się i nawet stosując różne środki pielęgnacji to i tak większość spłukujemy. Dzięki naszej analizie, poznasz skład wody- czym traktujesz swoje ciało. Poznasz także jak należy dbać o skórę.

Trenerzy personalni, dietetycy – osoby, które pomagają dbać o zdrowie

Jeżeli dbasz o zdrowie, pracujesz nad tym, aby mieć ładną sylwetkę, zależy Ci na tym, aby być zdrowym, to musisz o czymś wiedzieć. Parę lat temu na szkoleniu padły takie słowa: „Niezależnie jakbyś się starał, ćwiczył – jeżeli nie będziesz dbał o swój styl życia, to i tak na nic.” Nie można być zdrowym na dłużą metę, jeżeli jesz niezdrowe rzeczy, pijesz co popadnie, oddychasz spalinami.
Jeśli chodzi o żywność oraz powietrze, to są prace głównie badawczo-rozwojowe. Jak chodzi o wodę, to tu możemy pomóc każdemu. Poznając skład, zaspokojenie dziennych potrzeb mineralnych, zanieczyszczenia wtórne możesz pójść do przodu – pijąc najwyższej jakości wodę, gotując, myjąc się w niej dbasz o siebie, swój organizm, o swoją rodzinę i swoją starość. I nie kosztuje Cię to więcej niż woda z kranu.